Dr. Dt. Melih Yıldız | Dt. Beyza Yıldız | Dentavenue Diş Kliniği | HAKKIMIZDA
1721
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1721,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?
HEKİMLERİMİZ

DentAvenue Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

melih-yıldız-port4
Uzm. Dr. Melih Yıldız

Protetik Diş Tedavisi Uzmanı

Estetik Diş Hekimliği

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2007 yılında mezun olmuştur. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında doktora eğitimini tamamlamış ve Protetik Diş Tedavisi Uzmanı ünvanını almıştır. Doktora çalışmasını çene eklemi rahatsızlıkları üzerine yapmıştır. 2018 yılında Dt. Beyza Yıldız ile birlikte Dentavenue Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur. Türk Diş Hekimleri Birliği, İstanbul Diş Hekimleri Odası ve Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği üyesidir.

beyza-yıldız-3
Dt. Beyza Yıldız

Ortodontik Tedavi

Robert Kolej 2011 yılı mezunlarındandır. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2016 yılında mezun olmuş, aynı yıl ortodonti üzerine doktora eğitimine başlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine devam etmektedir. 2017-2018 ve 2018-2019 yıllarında European Postgraduate Students Orthodontic Society’nin Türkiye temsilciliğini yapmıştır. 2018 yılında Dr. Melih Yıldız ile birlikte Dentavenue Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur. Türk Diş Hekimleri Birliği, İstanbul Diş Hekimleri Odası, European Orthodontic Society ve Türk Ortodonti Derneği üyesidir.